Logo Çözümleri

Logo Tiger Plus  işletmeleri liderliğe taşıyacak, uluslararası standartlara ve Türkiye koşullarına en uygun ERP yazılımıdır.

Logo Go Plus  uygulama yazılımları pazarı lideri Logo Business Solutions’dan Türkiye koşullarına en uygun iş uygulamasıdır.

Logo Go Plus, Logo Tiger Plus ve Logo Tiger Enterprise ürünleri ile entegre çalışabilen  Logo Bordro Plus  küçük ve orta ölçekli tüm firmalar için eksiksiz bir bordro işleme ve takip yazılımıdır.

Logo Mali Müşavir Plus  zengin özellik seti ve pratik kullanımı ile Serbest Muhasebeci ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için özel olarak tasarlanmış bir muhasebe yazılımıdır.

Logo Start  ile stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, banka ve müşteri bilgilerinin takibi, kontrolü ve analizleri kolaylıkla yapılabiliyor.

Logo Perakendecilik Çözümleri  ile hayatınızı kolaylaştırın, verimliliğinizi artırıp rekabette öne geçin!

Logo Tiger Enterprise  büyük işletmelerin sürdürülebilir verimliliğini destekleyen, uluslararası standartlara ve Türkiye koşullarına en uygun ERP yazılımıdır.

Logo J-Guar  verimliliğini artırmak, yenilikçi olmak, fark yaratmak, kâr elde etmek ve günümüz pazarlarının sürekli değişen ve gelişen taleplerini karşılamak için çalışan bütün firmalar için tasarlanmış kapsamlı bir kurumsal kaynak planlama çözümüdür.

Logo İnsan Kaynakları  verimli insan gücü ile işgücü maliyetinizi ve çalışanlarınızın ofis yükünü azaltır, çeşitli analizler sunarak taktik ve stratejik kararlarda yön gösterir.

Logo Connect  ile ofisinizin sınırlarını iş ortağınıza, müşterinize ve tedarikçinize kadar genişletin.