Logo Çözümleri

Logo Start 3, Ölçeği ne olursa olsun, tüm işletmelerin hedefi aynı: Kâr edebilmek. Bunun için de stok giriş-çıkışları, satış, ödeme ve tahsilatların detaylı takibi, faturalaşma gibi süreçlerin kontrol edilebilmesi, kısacası satışlar ile maliyetler arasındaki dengenin etkili bir şekilde izlenebilmesi gerekiyor. Mikro işletmelerin ihtiyaçları ve beklentilerine göre özel olarak geliştirilen Logo Start 3 stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, banka ve müşteri bilgilerinin tek noktadan yönetimini sağlayarak iş yükünü hafifletiyor ve kârlılığı artırıyor.

Logo Start 3 e-Devlet İçerikli, uLogo Start 3’ün sunduğu kolaylıklara e-Devlet Çözümlerinin konforunu da eklemek isteyen işletmeler, bu çözümleri eLogo güvencesiyle ek hizmet olarak alabiliyor. Logo Start 3 ile birlikte e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye ve e-Serbest Meslek Makbuzu’na geçiş, işlem kolaylığı sunmanın yanı sıra kağıt ve basım maliyetlerinden de tasarruf etmenizi sağlıyor.

Logo Go 3, Küçük ve orta ölçekli işletmelerin süreçlerini etkili bir şekilde yönetebilmeleri ve rekabet avantajı sağlamaları için muhasebe çözümlerinden fazlası gerekiyor. Logo GO 3 tüm iş süreçlerini tek noktadan yönetmeyi sağlayarak KOBİ’lere destek oluyor. Logo GO 3, kullanıcı yorumları doğrultusunda yenilenen arayüzü ile istenen tüm bilgilere kolayca ulaşmayı sağlarken, zaman tasarrufu ve verimlilik artışı kazandırıyor.

Logo Tiger 3, Orta ve büyük ölçekli işletmelerin Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen Logo Tiger 3 ERP Çözümleri, gerek kendi içindeki gelişmiş fonksiyonellik gerekse app-inapp teknolojisi sayesinde eklenebilen yeni fonksiyonlarla uçtan uca bir ERP deneyimi sunuyor.

Logo Tiger 3 Enterprise, Logo’nun ERP alanındaki bilgi birikimi ile yeni nesil teknolojilerini bir araya getirerek geliştirdiği LogoTiger 3 ERP Çözümleri, kurumsal kaynak planlama süreçlerine yeni bir bakış açısı getiriyor. Logo Tiger 3 ERP Çözümleri ölçeklenebilir, esnek, geliştirilebilir, güvenilir ve sektör bağımsız yapısıyla değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlıyor. Rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, app-in-app, ürün içi arama motoru teknolojileri gibi özelliklerle zenginleştirilen bu çözümler, kolay entegrasyon yeteneğiyle de ihtiyaca göre yeniden şekillendirilebiliyor. LogoTiger 3 ERP Çözümleri, kullanıcı yorumları dikkate alınarak geliştirilen estetik tasarımıyla uçtan uca benzersiz bir ERP deneyimi sunuyor.

Logo j-Platform, Logo’nun yeni nesil teknolojilerle geliştirdiği j-Platform çözümü; geniş konfigürasyon seçenekleriyle orta ve büyük ölçekli kurumsal işletmelerin Tedarik, Satış, Dağıtım, Finans ve Bütçe gibi iş süreçlerinin verimli ve etkin yönetimini vadederken, HTML5 web teknolojisiyle kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşıyor.

Logo Bordro Plus, Bordro Plus ile firmanızda çalışan insan kaynağını verimli bir şekilde yöneterek, kurumunuzun hedeflerine daha hızlı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz. Bordro Plus; mevcut insan kaynağınızı en doğru şekilde pozisyonlandırmanıza olanak sağlarken, devam eden süreçte kurum içi motivasyonunuzun artmasına ve işlem takip kolaylılığı sayesinde operasyonel maliyetlerinizi de düşürmenize olanak sağlar. Sunduğu esnek yapı ve zengin ürün özelliklerinin yanı sıra kolay kullanım özelliği ile zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Bordro Plus temel modülü Sicil Yönetimi’ne ihtiyaçlarınız doğrultusunda Ücret Simülasyonu Modülünü de ekleyerek uygulamayı zenginleştirilebilirsiniz.