Logo Tiger3

Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo Business Solutions’dan geleceğin liderlerine özel!

Logo Tiger 3işletmeleri liderliğe taşıyacak, uluslararası standartlara ve Türkiye koşullarına en uygun ERP yazılımıdır.

İşletmeleri Liderliğe Taşıyacak Güç: Logo Tiger3!

Logo Tiger 3, rekabetçi firmalar için ERP kavramını yeniden yorumlayarak farklı bir açılım sağlıyor. Günümüzde verimlilik ve şirket içi süreçlerin etkin yönetimi büyük önem taşımaktadır. İşletmelerin verimlilik için, sadece kendi süreçlerini değil, tedarikçi ve müşterileri ile aralarındaki süreci de en iyi şekilde yönetmeleri gerekiyor. Logo Tiger 3 zengin özelliklerinin yanısıra, değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda, uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde satış, dağıtım, hizmet konusunda faaliyet gösteren firma ve holdinglere çözüm sunmaktadır.


Logo Tiger 3:

  • İşletmelerin kurumsal ve operasyonel stratejilerini destekler
  • İşletme ile tam uyum sağlar.
  • İç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü getirir.
  • Büyüme sürecini tam olarak destekler.

Rekabet Avantajınız :
Kaynaklarınızın etkin kullanılması sonucunda Logo Tiger 3aşağıda sağladığı avantajlarla işletmenizi rekabette ön sıralara taşır.


  • Pazar ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vermenizi sağlar.
  • Maliyetlerinizi kontrol altına alır.

Açık ve Esnek Mimari:

İlişkisel veritabanı desteğinin yanı sıra, yönetilebilir ve izlenebilir sistem mimarisi ile TIGER 3, güvenli bir ortam ve yüksek performans sunar. Kolay uygulama ve geliştirmeye yönelik, standartlara uyumlu teknolojisi sayesinde, ihtiyaçlarınızı en düşük sahip olma maliyeti ile karşılamanızı sağlar.


BT Yatırımınızın Kısa Sürede Geri Dönüşü:

Farklı sektörde faaliyet gösteren işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan TIGER 3, yapılan BT yatırımı ile etkin kaynak kullanımı sağlamaktadır. Maliyet, iş gücü ve zaman avantajıyla yatırımlarınız kısa sürede verimliliğe dönüşecektir.


Yaygın Erişilebilirlik:

En yaygın uygulama çözümlerini sunan LOGO Yazılım, yetkin iş ortakları ile faaliyet gösterdiği ülkelerde TIGER 3kullanan işletmelere tam destek sağlamaktadır.


Uluslararası Arenada Desteğiniz:

Logo Tiger 3, sunduğu çoklu döviz desteği, farklı dil seçenekleri ve uluslararası raporlama imkanları ile sınır ötesi ihtiyaçlarda da yanınızdadır.